Parduodamas trijų kambarių butas Žirmūnuose.

Parduodamas trijų kambarių butas Žirmūnuose   Butas labai patogiai suplanuotas, mūrinis namas, ketvirtas aukštas, du atskiri kambariai, WC at [...]

Parduodamas vieno kambario butas Antakalnyje.

Parduodamas vieno kmabario butas Antakalnyje   Butas suremontuotas, pakeista elektra, šarvuotos durys. Parengtas ir suderintas projektas vand [...]

Parduodamas individualus namas Galgiuose.

Galgiuose, ramioje ir tvarkingoje kaimynystėje parduodamas dviejų aukšų mūrinis namas. Vieta – Vilniaus r. Galgiai, Rožių g. Gražioje ir ramioje v [...]

Ieškoti

Galvojate investuoti į NT.

lapkričio 29, 2016
kaip investuoti į NT

Vis daugiau žmonių bando investuoti į NT, vieni nusiperką butą ir nuomoja, kiti bando susirasti kokį pigų butuką, jį paremontuoti ir parduoti. Visos šios mintys yra geros, jei yra pasidaryta tinkama analizė. Bėda tame, kad dauguma žmonių perlabiausiai nesivargina pasikonsultuoti su patyrusiais žmonėmis, ar pasidaryti analizę. Jie tik atsidaro populiarų NT portalą ir pasižiūri už kiek parduodamas panašus NT. Tačiau nevisada tai yra tinkamas dalykas. Aišku kartais užtenka ir tiek.

Tad kaip investuoti į NT? 

Mano patarimas būtų pasidaryti gerą analizę, apžiūrėti daug parduodamų NT kuriuos galvotumėte pirkti, pasivaikščioti po jau panašius parduodamus NT. Nusistatyti pardavimo kainą, kaip tai padaryti rasite čia.

Svarbiausi yra netingėti dirbti su NT, neužtenka įdėti skelbimo į NT portalus ir laukti kol kas paskambins. Kitas svarbus dalykas, reikia įsivertinti, kad pinigus užšaldysite pusei metų, o gal net daugiau. Ir labai mėgti bendrauti su žmonėmis.

Jei turtą perkate nuomai, būtinai pasiskaičiuokite nuomos pajamingumą. Apie tai skaitykite čia.

 

Jei turtą perkate pardavimui, būtinai paskaičiuokite kainą atsižvelgdami į mažiausią įmanomą uždarbį, jei jis jus tenkinta, tik tada bandykite. 

 

Aš siūlau daryti taip, jei perkate butą už 50,000 €, jį paremontuosit už 5,000 € ir parduoti galite už 62,000 €, vadinasi Jūsų preliminarus pelnas bus 7,000 € (čia su sąlyga, kad Jums pavyksta susiderėti, jog notarinius mokesčius apmoka kiti). Tą sumą dalinate iš 2, t.y. 7000/2=3500 € ir jei ši suma tenkina, vadinasi bandyti galima, jei netenkina – ieškome kito varianto. Visada pasverkite rizika.

 

O dar geriau – nepriimkite sprendimo nepasitarę su specialistu. Buvo naudinga? Pasidalinkite su draugais!

Autorius

Simonas Vileikis.

simonas.vileikis@bustogidas.lt

Turite klausimų dėl parduodamo objekto? O gal norite parduoti? Nesidrovėkite ir klauskite, telefonu, el. laišku, facebook'o žinute ar tiesiog užpildę kontaktų formą ir aš Jums į juos atsakysiu! Iki pasimatymo!

Parašykite komentarą