Parduodamas namas Pūstalauko k. Č. Milošo g..

Parduodamas namas Pūstalaukio k. Česlovo Milošo g. Vaizdingoje Vilniaus r. vietoje Medžiakalnio geomorfologiniam draustinyje parduodamas nestandart [...]

Ieškoti

Gimtadienio dovanos.

birželio 27, 2017

 

Dovanų metas!

Vasara, nors ir ne tokia šilta kaip norėtųsi, bet vis tiek vasara, atostogos, vardadieniai, gimtadieniai, kitokios šventės, tad nuotaika tikrai puiki. Pačiam gauti dovanų labai smagu, bet dar smagiau yra jas dovanoti kitiems. O kadangi šiandiena mano diena 🙂 , noriu kartu su Jumis pasidžiaugti. Ta proga visiems, norintiems pirkti, parduoti ar išnuomoti NT, siūlau ypatingą dovaną – net 50 % mažesnį komisinį mokestį.

Pasiūlymas galioja iki liepos 7 dienos.  

Pasinaudokite puikia galimybe! 

Pirkėjams padėsiu nepasiklysti parduodamo NT džiunglėse,  atstovausiu visame pirkimo procese,  derybose,  sužiūrėsiu visus dokumentus. 
Pardavėjamas padėsiu parduoti už maksimalią rinkos kainą,  atstovausiu visame pardavimo procese,  užtikrinsiu saugų ir sklandų sandorį. 
Nuomotojams surasiu gerus ir patikimus nuomininkus,  kad gyventų kuo ilgesnį laiką,  o jei išsikraustys greičiau nei per pusę metų – kitus surasiu nemokamai! 
Autorius

Simonas Vileikis.

simonas.vileikis@bustogidas.lt

Turite klausimų dėl parduodamo objekto? O gal norite parduoti? Nesidrovėkite ir klauskite, telefonu, el. laišku, facebook'o žinute ar tiesiog užpildę kontaktų formą ir aš Jums į juos atsakysiu! Iki pasimatymo!

Parašykite komentarą