Labai patogioje vietoje nuomojami nedideli biurai.

Labai patogioje Vilniaus miesto vietoje nuomojamos biurų patalpos, plotai nuo 16 iki 40 kv.m Šalia pastato visada rasite vietos savo automobiliui. [...]

Parduodamas trijų kambarių butas Pašilaičiuose.

Parduodamas jaukus ir šiltas 3 kambarių butas Pašilaičiuose. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Du erdvūs balkonai, patogus išplanavim [...]

170 000€
read more

Parduodamas butas Justiniškėse.

Parduodamas vieno kambario butas Justiniškėse. Butas labai patogioje vietoje apsuptas gamtos, šalia parduotuvės ir viešojo transporto stotelės. Galim [...]

80 000€
read more

Parduodamas trijų kambarių butas.

Parduodamas jaukus ir šiltas 3 kambarių butas Pašilaičiuose. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, tamsus kambariukas kuriame yra skalbim [...]

147 000€
read more

Parduodamas butas Grigiškėse.

Parduodamas 3jų kambarių butas Grigiškėse, Šviesos g. Butas suremontuotas, patogioje vietoje, šalia upė, vaikų žaidimo aikštelės, pasivaikščiojimo ta [...]

102 000€
read more

Parduodamas namas Vilniaus rajone su upės pakrante.

Vos 30 min automobiliu nuo Vilniaus, ant Žeimenos upės kranto parduodama sklypas su pirtimi ir ūkiniu pastatu.   Ramioje ir gražioje vietoje [...]

102 000€
read more

Parduodamas sodo namas šalia ežero.

PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU VASARNAMIU   Bendra informacija Obelų g., sodų bendrija „Šermukšnėlė“, Skauduliškių k., Maišiagalos sen., Viln [...]

47 000€
read more

Nuomojamas butas Antakalnyje.

Nuomojamas tvarkingas dviejų kambarių butas Antakalnyje, P. Vileišio g.   Butas nuomojamas su visais reikalingais baldais, erdvus įstiklintas [...]

Search

Kaip išsirinkti NT brokerį?.

vasario 22, 2017
kaip išsirinkti nt brokerį

Nusprendėte parduoti savo nekilnojamąjį turtą ir galvojate ar tai daryti pačiam ar kaip išsirinkti NT brokerį? Tada šis patarimas kaip tik Jums.

Dauguma žmonių linkę viską daryti patys, bet net nepagalvoja, kad toks, iš pirmo žvilgsio, paprastas dalykas kaip NT pardavimas reikalauja tam tikrų žinių. Aišku idėti skelbimą į internetą didelių gabumų nereikia, bet gražiai skelbimą paruošti jau reikia šiokio tokio supratimo. Apie tai galite paskaityti čia.

Bet jei nusprendėte paskirtį šį darbą brokeriui būtinai pasirinkite jį tinkamai. Ir žinoma būtinai dirbkite tik su vienu brokeriu, nes tik tada galima gauti maksimalią rinkos kainą ir nelikti nusivylus brokerio paslaugomis, apie tai rašiau čia.

Prieš susitikimą su brokeriu pasiruoškite, pasiteiraukite ar jis gali atsiųsti informacijos apie save, apie savo darba. Gal turi interneto svetainę. Galite pasiteirauti ar turi rekomendacijų, bet tai nepadės atskirti ar brokeris tikrai geras, nes jų prirašyti gali kad ir draugai, o gall net ir pats.

 1. Pasiteiraukite ar ši veikla yra pagrindinė.

  Tai yra labai svarbu, nes jei tai nėra pagrindinė brokerio veikla, tada jis negalės šio darbo atlikti 100%. Daug kas mano, kad galima tokį darbą dirbti tik tarp kitko, vakarais ar savaitgaliais, nes tada dažniausiai vyksta apžiūros, bet tai netiesa. Norint darba profesionaliai, reikia jį dirbti pastoviai.

 2. Kiek turto parduoda per metus ar mėnesį

  Nėra didelio skirtumo ar jis dirba didelėje kompanijoje ar mažoje, ar sau. Pagrindinis dalykas kiek jis parduoda. Daug brokerių iš didelių įmonių sako “mes per mėnesį pardavėme”, “mes darome”, bet jūs samdote ne įmonę, o brokerį (nebent tikrai samdote įmonę kuri visa pardavinės Jūsų turta, bet taip beveik nebūna). Patys nuspreskite kiek turto per mėnesį yra normalu parduoti, bet jei daugiau nei du, tai jau neblogai, aišku būna geresnių mėnesių, prastesių, dėl to geriausia klausi kiek parduoda per metus.

 3. Kaip mes bendrausime

  Šio klausimo tikslas yra tai, kad brokeris Jūsų nepamirštų, o bendrautų bent sykį į mėnesį, nes nebūtinai pirmą diena nuo pardavimo susidaro pirkėjų eilė. Dauguma pasirašę pardavimo sutartį idedą skelbimą ir laukia, jei niekas nevyksta, geriausiu atveju paskambina po mėnesio ir sako, kad reikia mažinti kainą. Bet profesionalas turi su Jumis bendrauti dažniau.

 4. Pirkėjų skaičius

  Šiuo metu labai populiaru pasigirti, kad brokeris turi “n” pirkėjų Jūsų turtui, tai būna vienas iš kabliukų Jus pakabinti, neapsigaukite, būtinai paprašykite sąrašo. 

 5. Ar dirbate su kitais brokeriais

  Labai svarbus klausimas, nors dauguma teigia, kad dirba ir dalinasi komisiniu, tačiau tiesa būna visiškai kita. Kaip patikrinti ar jis nemeluoja? Vieno teisingo kelio nėra, bet tiesiog jei iki tol brokerio neprigavot meluojančio, tada greičiausiai taip ir yra.

 6. Kokia mano turto kaina

  Paklauskite kiek gali, jo manymu, kainuoti Jūsų turtas, jei jis nesugebės pasakyti susitikimo metu, tada greičiausiai jis neturi patirties, arba ji labai menka. Dažniausiai brokeriai tiesiog sutinka su pardavėjo kaina ir nesiginčyja, tam kad Jūs jo neatstumtumėte. Aišku nebent ta kaina tikrai yra labai gera, bet taip būna retai.

 7. Ar pasirašysime sutartį

  Aš rekomenduoju visada pasirašyti tarpinikavimo sutartį, taip vėliau nebus jokių nesusipratimų dėl komisinio ar mokėjimo terminų. Tarpininkavimo sutartis yra tolygi darbo sutarčiai, Jūs samdote brokerį padaryti darbą. Būtinai paskaitykite sutartį, nes yra labai suktų sutarčių, kuriomis paskui pasitelkę nesąžiningi brokeriai gali reikalauti pinigų, net tada jei neparduoda turto. Mano manymų kuo sutartis paprastesnė – tuo geriau. Ir nepamirškite, nenutraukiamų sutarčių nėra, tad nereikia jų bijoti.

 8. Kaip reklamuosite mano turtą

  Tegu brokeris papasakoja kokius pardavimo kanalus jis naudoja norėdamas parduoti Jūsų turtą. Gal sudaro pardavimo planą. Kokius skelbimų portalus naudoja, ar dalinasi komisiniais su kitais brokeriais. 

Tikiuosi straipsnis buvo naudingas. Jei patiko pasidalinkite su draugais. O jei turite pastebėjimų – nedvejokite, drąsiai reiškite savo nuomonę. Blogos nuomonės nėra. 

Informaciją paruošė neprilausomas NT brokeris Simonas Vileikis

 

 

Mano parduodami objektai

.

Author

Simonas Vileikis.

simonas.vileikis@bustogidas.lt

Turite klausimų dėl parduodamo objekto? O gal norite parduoti? Nesidrovėkite ir klauskite, telefonu, el. laišku, facebook'o žinute ar tiesiog užpildę kontaktų formą ir aš Jums į juos atsakysiu! Iki pasimatymo!

Parašykite komentarą