Parduodamas dviejų kambarių butas Vilkpedėje.

Parduodamas dviejų kambarių butas Vilkpedėje   Butas išnuomotas, puiki investicija! Butas erdvus, suremontuotas, sienos dažytos, grindys l [...]

Nuomojamas vieno kambario butas Žirmūnuose.

Nuomojamas jaukus ir šiltas 1 kambario butas Žirmūnuose, Žirmūnų g. 147. Nėra jokių agentūros mokesčių! Nereikia mokėti už šildymą! Butas po re [...]

Parduodamas individualus namas Galgiuose.

Galgiuose, ramioje ir tvarkingoje kaimynystėje parduodamas labai erdvus dviejų aukštų mūrinis namas. Vieta – Rožių g., Galgiai, Vilniaus r. Gražio [...]

Ieškoti

Nuomos priežiūra.

rugsėjo 27, 2017
nuomos priežiūra

Nuomos priežiūra yra tokia paslauga, kurios pagalba visi gali uždirbti, nes vis daugiau žmonių investuoja pinigus pirkdami NT nuomai, bet nedaug yra žinančių apie nuomos priežiūros paslauga. Vieni perka butus nuomai, kiti nori uždirbti iš kainų prieaugio, o dar kiti, nes tiesiog nežino kur daugiau investuoti pinigus. Jei galvojate investuoti pinigus – skaitykite čia. Tačiau daugumai iš jų tai yra antras arba trečias perkamas NT, dėl to tiek išsirenkant turtą, tiek jį bandant išnuomoti atsiranda vis daugiau klausimų. Todėl siūlau paskaityti kelis patarimus mano tinklapyje prieš perkant NT. Bet jei jau nusipirkote ir ruošiatės nuomai, siūlau apsvarstyti galimybę nuomoti turtą su tarpininko pagalba, o jei neturite nori ir/arba laiko prižiūrėti nuomininkus, pasirinkite paslauga “Nuomos administravimas“.

Nuomos priežiūra arba kiti vadina, nuomos administravimas, yra tokia paslauga, kai pasamdomi tarpininkai ieškoti nuomininkų turtui. Brokeris pats juos išsirenka, paruošią sutartį, ją pasirašo (žinoma, jei turi įgaliojimą). Prižiūri nuominikus, kiekvieną mėnesį atvažiuoja paimti nuomos, jei kas sugenda, suranda meistrus. Jei nuominikai išsikrausto, suranda kitus. Daro taip, kad Jūs gautumėte maksimalią naudą iš savo turto. Aišku Jums kila klausimas, kodėl aš jam turiu mokėti, juk taip mažėja mano piniginė grąža iš nuomos. Ji nemažėja, tiesiog, jūs turite daugiau laiko reikalams kurios išmanote geriau ir nepamirškite paprasto dalyko, kad Jums nereikės niekuo rūpintis. Ši paslauga ypač aktuali tiems kurie gyvena užsienyje. Tačiau aš turiu ir tokių klientų kurie yra Lietuvoje, tiesiog neturi laiko važiuoti pas nuomininkus susirinkti nuomos, apžiūrėti skaitiklius ar surasti mesitrą sugedus vienam ar kitam daiktui.

Profesionalūs brokeriai visada atlieką savo darba kruopščiai ir neleidžia, kad atsirastų kažkokių neaiškumų, aišku nuo jų niekas nėra apsaugotas. Net iš pirmo žvilgsnio patikimo žmonės gali pridaryti daug bėdų Jūsų turtui, tad reiktų išanksto, kiek įmanoma, maksimaliai apsisaugoti.

Jei galvojate, kad Jums ši paslauga būtų naudinga, būtinai pasikalbėkite su keliais brokeriais, kad išsirinkti Jums priimtiniausia, nes tarpusavio supratimas ir susikalbėjimas yra labai svarbus dalykas. Visgi laikas – pinigai.

Sėkmės nuomos reikaluose!

Nepriimkite sprendimo nepasitarę su specialistu!
Autorius

Simonas Vileikis.

simonas.vileikis@bustogidas.lt

Turite klausimų dėl parduodamo objekto? O gal norite parduoti? Nesidrovėkite ir klauskite, telefonu, el. laišku, facebook'o žinute ar tiesiog užpildę kontaktų formą ir aš Jums į juos atsakysiu! Iki pasimatymo!

Parašykite komentarą